Czy jesteś wstanie wprowadzić samemu program lojalnościowy w firmie?

 

Dziś zajmiemy się tematem programów lojalnościowych. Programy lojalnościowe jak np. spartavity.pl/program-lojalnosciowy spotkać można na każdym kroku. Jeśli nawet nie zdawałeś sobie sprawy, że są to programy lojalnościowe, to zaraz posłużymy przykładem… Sklepy z żywnością, mowa tutaj o hipermarketach na przykład oferują zbieranie punktów, w postaci naklejek, lub też w innej formie, po uzbieraniu odpowiedniej ilości można te punkty wymienić albo na rabat na cały koszyk, lub też na jakieś inne specjalne nagrody, jak tablety, telewizory, a także inne rzeczy.

 

 

Programy lojalnościowe można wprowadzić w firmie samemu, lecz my zalecamy skontaktować się w tym celu z firmą zewnętrzną, która specjalizuje się w takich programach lojalnościowych. One zdecydowanie lepiej będą wiedziały jak takie programy lojalnościowe wprowadzić w Twojej firmie, jakie warianty zastosować etc. – zrobią po prostu wszystko za Ciebie od A do Z.

 

Programy lojalnościowe świetnie sprawdzą się w butikach odzieżowych.
Programy lojalnościowe świetnie sprawdzą się w sklepach odzieżowych.

 

Innym przykładem programów lojalnościowych poza hipermarketami, są sklepy z odzieżą. Tutaj też możliwe jest albo zbieranie punktów w programie lojalnościowym, albo też na przykład otrzymanie karty podarunkowej. Jeśli jesteś stałym klientem, taki sklep odzieżowy w końcu to doceni, na przykład jeśli robisz częste zakupy w internecie, możesz dostać bon z rabatem na kolejne zakupy. Inną opcją jest zrobienie komuś prezentu za pomocą takiego bonu lojalnościowego. Aby otrzymać taki bon wystarczy w kasie, w sklepie zapłacić na przykład 100, 150 lub 200 złotych, po czym Pani kasjerka da Ci bon o takiej wartości, a Ty będziesz mógł go wykorzystać jako prezent dla bliskiej Ci osoby.