O nas

The Marketing Project powstał z myślą o ludziach, którzy interesują się marketingiem i chcą się w tej dziedzinie rozwijać. Na naszym portalu znajduje się wiele zagadnień, które z pewnością pomogą początkującemu marketingowcowi rozwinąć skrzydła.

Na naszym poradniku marketingowym znajdziesz odpowiedź na wiele pytań, które do tej pory były dla ciebie nieznane. Porady dotyczą reklamy w telewizji, prasie i internecie. Dowiesz się również co składa się na Public Relation i Media Relations.

Nasi redaktorzy mają nie tylko wiedzę, ale również wieloletnie doświadczenie w marketingu, co pozwala na tworzenie rzetelnych porad dla czytelników. Marketingowiec powinien być na bieżąco ze skutecznymi formami reklam, aby móc klientowi doradzić najlepszą kampanię reklamową dla jego firmy.

Reklama to dziedzina, która zmienia się z dnia na dzień i tylko osoby z wiedzą i doświadczeniem są w stanie przewidzieć jej efekt. Przy kampaniach reklamowych bardzo ważne jest planowanie – szczególnie wybór nośnika reklamy. Mamy nadzieję,że dzięki naszym poradom Twój wybór będzie łatwiejszy.