System alfa PDS wspiera pracę telemarketerów

 

Praca w telemarketingu wynagradzana jest zwykle w systemie podstawa godzinowa + prowizja za sprzedaż. Dlatego każdy telemarketer chce mieć jak największa skuteczność, a do tego musi mieć dużo udanych połączeń telefonicznych. Dlatego stratedzy zajmujący się innowacyjną technologią do nawiązywania połączeń głosowych i innych w alfavox.pl/alfa-pds radzą, by w call center pojawił się system PDS. Przyniesie on liczne korzyści zarówno samej firmie, jak jej pracownikom.

 

 

Weźmy choćby oferowany przez PDS moduł automatycznego wydzwaniania. Dzięki temu konsultanci nie muszą już tracić czasu na jałowe wiszenie na linii, gdy połączenie i tak kończy się pocztą głosowa lub faksem. W ciągu godziny mogą więc porozmawiać z większą liczbą klientów, a to oznacza, że PDS daje im więcej szans na zawarcie transakcji, a co za tym idzie – na lepsze zarobki.

 

Z PDS telemarketing jest zdecydowanie skuteczniejszy - przypomina specjalista.
Z PDS telemarketing jest zdecydowanie skuteczniejszy.

 

Oczywiście większa liczba efektywnych połączeń to też wyraźnie wyższe dochody firmy prowadzącej call center. Dlatego – choć system alfa PDS nie należy do najtańszych – warto rozważyć taką inwestycję w swoim call center, bo ma ona bardzo wysoką stopę zwrotu i co ważne, poniesione nakłady zwiększą się bardzo szybko, bo z PDS telemarketing jest zdecydowanie skuteczniejszy. Warto stawiać na innowacje, takie jak PDS!