System alfa pds

 

Kampanie outboundowe cały czas są skuteczną formą pozyskiwania klientów i generowania sprzedaży. Mimo, że wiele osób nie cierpi tak zwanych „zimnych telefonów”, to cały czas w ten sposób można generować sprzedaż. Ponadto dzisiaj przychodzą rozwiązania www.alfavox.pl/alfa-pds , a jednym z nich jest system alfa pds.

 

 

Problemy kampanii outboundowych

Kampanie outboundowe mają wiele wad, które niweluje zastosowanie systemu alfa pds. Największą wadą jest to, że znaczna część numerów:

  • Nie istnieje.
  • To numery automatycznych sekretarek, modemów, itp.
  • Podczas próby połączenia z nimi występuje błąd w sieci.
  • Są najzwyczajniej w świecie zajęte, lub ich właściciele nie odbierają.

To są problemy z którymi walczy system pds. Jeżeli twoja firma działa, w branży call center, to powinieneś jak najszybciej zainwestować w system typu alfa pds, ponieważ dzięki niemu twoi pracownicy nie muszą ręcznie wybierać numerów.

 

 

 

Przyjmijmy, że ręczne wybranie numeru to „tylko 5” sekund. Jeżeli osoba zrobi tylko 250 telefonów dziennie, to traci 1250 sekund. To ponad 20 minut w ciągu jednego dnia. W ciągu tygodnia są to prawie 2 godziny. To daje 8 godzin miesięcznie i 76 godzin w ciągu roku!

To oznacza, że bez systemu alfa pds, każdy twój pracownik rocznie przez pół miesiąca wybiera numery. I mówimy tutaj o pozytywnych założeniach, gdzie tych telefonów jest „tylko” 250 i wybiera numer tylko przez 5 sekund. A przecież znaczna część numerów to są połączenia, o których wspominałem wcześniej, czyli np. numery nieistniejące. To sprawia, że niektórzy telemarketerzy wykonują nawet 500 telefonów dziennie…

 

 

Pracownica korzystająca z system alfa pds podczas pracy.
Pracownica korzystająca z system alfa pds.

 

Jeżeli chcesz zwiększyć wydajność ich pracy to zainwestuj w system alfa pds. W niektórych firmach zastosowanie systemu pds wzniosło wydajność pracy o ponad 100%. Dlatego właśnie w branżach opartych o sprzedaż telefoniczną powinien to być obowiązek.