Zakłady pogrzebowe Kraków – sposób na zwiększenie dochodów

 

Istnieje wiele sposobów na zwiększanie dochodów w firmie. Jednak są branże, w których jest to trudne, a jedną z trudniejszych sytuacji mają z pewnością zakłady pogrzebowe. Kraków jest dużym miastem i działają tu ciekawe firmy. W branży zakładów pogrzebowych znalazłem ofertę http://www.archaniol.com.pl , która pomaga praktycznie w każdym aspekcie związanym z organizacją pogrzebu.
Co jednak, jeżeli zakłady pogrzebowy, nie oferują takich usług? Rozwinięcie dodatkowej oferty może być zbyt drogie, jednak to też dla Ciebie oznacza szanse na dodatkowy zysk.

 

 

Współpraca z firmami

Prowadząc zakład pogrzebowy możesz nawiązać współpracę z różnymi firmami. Jest to świetna okazja np. w Krakowie, lub innych dużych miastach, gdzie jest duża konkurencja. Skoro już część osób przyszła do Ciebie, to teraz możesz skierować ich do innych firm i na tym zarobić, przykładowo:

  • kwiaciarni,

 

  • firm zajmujących się budową pomników,

 

  • krematoriów.

Oraz innych usług jakich nie posiada twój zakład pogrzebowy, a z jakich często korzystają inne osoby. Dlaczego jest to świetne rozwiązanie w takich miastach jak Kraków, lub Warszawa? Z prostego powodu – tu jest duża konkurencja i łatwiej będzie Ci się dogadać.

 

Zakład pogrzebowy w Krakowie pomoże z formalnościami w tych ciężkich chwilach.
Zakład pogrzebowy w Krakowie pomoże z formalnościami.

 

Możesz np. podpisać umowę z firmą, że osoby z twojego polecenia dostaną 5% rabatu, a Ty w zamian dostaniesz 5% wartości ich zamówienia.

Z jednej strony to niewiele, jednak spójrz na to inaczej:

  • Twoi klienci są zadowoleni, bo oszczędzają.

 

  • Ty zarabiasz pieniądze, których normalnie byś nie zarobił.

 


Prosta metoda, z której rzadko korzystają zakłady pogrzebowe. Kraków, Warszawa, Gdańsk i inne duże miasta – jeżeli działasz w nich, to czym prędzej wykorzystaj tę metodę.